logo

Biyografi

1984 yılında Ankara’da dünyaya gelen Haluk GÖKŞEN ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır.

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde (2006) , yüksek lisans eğitimini ise Atılım Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde (2011) tamamlayan GÖKŞEN, Gazi Üniversitesi İşletme bölümünde (2016) Doktora yapmıştır.

Haluk GÖKŞEN iş yaşamına 2008 yılında enerji sektöründe satış ve proje mühendisi olarak başlamış, aynı yıl içerisinde Telekomünikasyon sektörüne geçmiş, Mühendis ve Uzman Mühendis olarak çeşitli projelerde görev almış ve almaya devam etmektedir.

Akademik alanda çeşitli çalışmalara imza atan GÖKŞEN’in uluslararası hakemli dergilerde, ulusal ve uluslararası kongrelerde Yöneylem Araştırmaları, Tedarik Zinciri - Lojistik Yönetimi ve Hizmet Kalitesi konularında yayınlanmış makale / bildirileri ve Çok Kriterli Karar Verme Teknikleri ile ilgili kitap bölümü mevcut olup, İnovasyon ve Tedarik Zinciri uygulamaları üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Akademik çalışmalarının yanı sıra başta İnovasyon, Etkili Sunum Teknikleri ve Proje Yönetimi konuları olmak üzere çeşitli alanlarda araştırmaları olan Haluk GÖKŞEN’in (Mehmet Arif TUNCER ile) “Etkili Sunum Teknikleri” isimli yayınlanmış bir kitabı bulunmaktadır. Sunum tasarımı ve teknikleri ile ilgili ulusal ve uluslararası çalışmaları yakından takip eden GÖKŞEN,telif hakları (Mehmet Arif TUNCER ile) kendisine ait olan Etkili Sunumlar için Arı Kovanı Modelini geliştirmiştir.Geliştirdiği model ile birlikte GÖKŞEN, deneyimlerini çeşitli üniversitelerde kariyer ve kişisel gelişim günlerinde davetli konuşmacı olarak öğrencilerle paylaşmaya devam etmektedir.

Haluk GÖKŞEN iyi derecede İngilizce bilmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.